Сервіс

/

Технічний супровід та обслуговування

Ефективна робота будь-якого обладнання залежить не тільки від його характеристик або якості установки, але і від професійного і своєчасного технічного обслуговування. Особливої важливості цей фактор набуває у випадку складних комплексних систем, що працюють у великих магазинах, ТРЦ і на інших подібних об'єктах - там, де потрібно враховувати безліч неочевидних нюансів і чітко розуміти принципи роботи протикрадіжного обладнання та спеціалізованого програмного забезпечення.

Компанія «Техногард» вже більше 20 років надає професійні послуги з інтеграції, налаштування та супроводу протикрадіжних систем, систем відеоспостереження і контролю доступу.

Співпрацюючи з компанією «Техногард» Ви можете бути впевнені, що на Ваш захист працюють кращі технології ІТ та безпеки, що всі розгорнуті системи функціонують коректно, а шанси зловмисників зведені до нуля.

Переваги "ТЕХНОГАРД"

Технічні фахівці «Техногард» регулярно проходять навчання безпосередньо у виробників, а також мають величезний практичний досвід на об'єктах будь-якого масштабу і рівня складності. Компанія успішно впроваджує і підтримує проекти не тільки в Україні, але також в країнах СНД і Європи.

Співпрацюючи з компанією «Техногард» Ви можете бути впевнені, що на Ваш захист працюють кращі технології ІТ та безпеки, що всі розгорнуті системи функціонують коректно і шанси зловмисників зведені до нуля.