Про компанію

/

Більше 20 років компанія «Техногард» успішно працює на вітчизняному ринку систем технічної безпеки і є партнером провідних світових брендів.

«Техногард» є постачальником повного комплексу послуг в сфері технічної безпеки: проектування, поставки, монтажу, гарантійної та сервісної підтримки систем технічної безпеки. Компанія проектує і впроваджує рішення, які забезпечують збереження, безпеку, облік в ритейлі та логістиці, а також протидіють розкраданню в сільському господарстві.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ "ТЕХНОГАРД"

Співпрацюючи з компанією «Техногард» Ви можете бути впевнені, що на Ваш захист працюють кращі технології ІТ та безпеки, що всі розгорнуті системи функціонують коректно, а шанси зловмисників зведені до нуля.

Переваги "ТЕХНОГАРД"

Компанія «Техногард» в своїй роботі дотримується морально-етичних норм поведінки і ведення бізнесу. З метою отримання інформації про шахрайські, корупційні та інші правопорушення, що завдають шкоди інтересам підприємства, її чинним або потенційним партнерам в компанії організована Служба етичного контролю technoguard.ethicontrol.com