Відеоспостереження

/

Відеоспостереження є однією з основних підсистем будь-якого ефективного комплексу фізичної безпеки. При цьому сучасні системи відеоспостереження (СВН) повинні вміти не тільки фіксувати події, а й працювати з даними за допомогою вбудованих функцій відеоаналітики. Зараз інтелектуальні рішення СВН здатні самостійно визначати підозрілі події в кадрі і інформувати оператора про події, що вимагають уваги. Такий підхід значно підвищує ефективність комплексу безпеки та дозволяє охоплювати істотно більшу кількість камер меншою кількістю чергових операторів. Крім того, сучасні системи мають такі функції як розпізнавання осіб, визначення автомобільних номерів, ідентифікація підозрілої поведінки і т.д.

Компанія «Техногард» пропонує комплексні системи відеоспостереження будь-якої складності від провідних світових компаній. Завдяки прямим партнерським контрактам компанія пропонує рішення таких брендів як Tyco Security exacqVision, Illustra, Milestone та інших

Додатковим фактором є можливість підвищення ефективності пошуку по відеоархіву. Завдяки інтелектуальним функціям програмного забезпечення, знаходження потрібного фрагмента запису на жорсткому диску займає лічені хвилини, замість цілих годин, які були потрібні раніше. І це далеко не всі переваги сучасних СВН - кількість інтелектуальних можливостей стає дедалі більше.

Компанія «Техногард» пропонує комплексні системи відеоспостереження будь-якої складності від провідних світових компаній. Завдяки прямим партнерським контрактам компанія пропонує рішення таких брендів як Tyco Security exacqVision, Illustra, Milestone та інших. Багаторічний досвід і навички наших фахівців дозволяють проектувати, впроваджувати та підтримувати системи відеоспостереження будь-якого рівня складності практично для всіх типів об'єктів.

КОМПЛЕКСНА ПРОПОЗИЦІЯ «ТЕХНОГАРД» МІСТИТЬ

Також компанія «Техногард» пропонує повний комплекс послуг, пов'язаних з проектуванням, впровадженням і технічною підтримкою систем відеоспостереження. Більш ніж 20-річний досвід роботи компанії на ринку охоронних рішень, а також штат сертифікованих фахівців, дозволяє компанії здійснювати проекти будь-якої складності для таких об'єктів як склади, логістичні центри, магазини, ТРЦ, шопінг-моли, бізнес-центри, спортивні комплекси і таке інше.

Звертаючись до компанії «Техногард» ви отримуєте не тільки якісне та надійне обладнання і ПЗ провідних світових виробників, але також всебічну підтримку і технічний супровід на всіх етапах життєвого циклу проекту.

Замовити консультацію та підбір обладнання

Дякуємо! Ми отримали ваш запит.
Щось пішло не так! Форма не відправлена.