Протикрадіжні системи

/

Акустомагнітні системи

EAS-системи акустомагнітної технології відрізняються найвищим коефіцієнтом спрацювання (більше 95%) і відмінною завадостійкістю. Діапазон, в якому працюють ці системи, меньше за інших схильний до шумів і перешкод, тому для систем акустомагнітної технології характерна відсутність помилкових спрацьовувань

Фахівці «Техногард» допоможуть з підбором акустомагнітного обладнання Sensormatic та Cross Point саме для ваших бізнес-задач, в залежності від існуючої інфраструктури та бюджету.

ПЕРЕВАГИ АКУСТОМАГНІТНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ

АКТУАЛЬНІ ПРОТИКРАДІЖНІ АНТЕНИ SENSORMATIC

Synergy 2.5m Acrylic Pedestal

Тонка вузька конструкція Sensormatic Synergy 2.5 Acrylic Pedestal з відкритою рамою виготовлена з високоякісного акрилу, завдяки стильному дизайну підійде до інтер'єру практично будь-якого роздрібного магазину.

Synergy 2.5m ABS Pedestal

Антенна стійка Sensormatic Synergy 2.5 Pedestal поєднує в собі ефективну акустомагнітну технологію і радіочастотну ідентифікацію, представляючи собою комплексне рішення для магазинів

Synergy 2.5m Indoor ABS Pedestal

В основі даної системи виявлення лежить акустомагнітна протикрадіжна технологія Sensormatic, яка найбільш ефективно виявляє вкрадений товар на відстані до 2 м, що дозволяє
захистити широкі або багатодверні виходи.

Synergy 2.5m Outdoor ABS Pedestal

Сучасний стиль антени прекрасно доповнить інтер'єр будь-якого магазину. Завдяки спеціально розробленій конструкції, здатної протистояти впливу зовнішніх температур і вологи, може бути використана на відкритих терасах, садових центрах, виставках.

АКТУАЛЬНІ ПРОТИКРАДІЖНІ АНТЕНИ CROSS POINT

MAXUS AM50

MAXUS AM50 поєднує в собі протикрадіжну систему AM технології (58 кГц) і інтегровану систему підрахунку відвідувачів. Система дозволяє захищати максимально широкі проходи в складній помеховой обстановці, при цьому прозорі антенні рамки не перевантажують інтер'єр магазину.

STYLUS AM30

STYLUS AM30 - це міцні, але легкі і тонкі акрилові антени, які встановлюються безпосередньо в дверні прорізи, стіни або навіть скляні вітрини.

FORTUS AM40

FORTUS AM40 пропонує вбудований підрахунок відвідувачів, jammer детектор і можливість розміщення реклами. Всі системи FORTUS AM можуть підключатися до хмарних сервісів, дозволяючи здійснювати моніторинг працездатності та аналіз показників магазину.

NEXUS AM30

NEXUS AM30 - це комбінована АМ (58 кГц) система проти крадіжок, лічильник відвідувачів і ефективний рекламо-носій. Система забезпечує максимальну детекцию жорстких датчиків і етикеток в умовах складної помеховой обстановки.

MODUS AM30

MODUS AM30 - це система проти крадіжок АМ (58 кГц) технології з автоматичним контролем чутливості (Smart Sensitivity Control), що забезпечує відмінну детекцію жорстких датчиків та етикеток при мінімальних помилкових спрацьовуваннях в умовах складної помеховой обстановки.

Замовити консультацію та підбір обладнання

Дякуємо! Ми отримали ваш запит.
Щось пішло не так! Форма не відправлена.