Протикрадіжні системи

/

Радіочастотні системи

Радіочастотні системи стабільні і стійкі в роботі, забезпечують відносно високий (понад 85%) коефіцієнт спрацювання міток, мають низьку вартість витратних матеріалів і в той же час працюють з широким діапазоном захисних етикеток. Радіочастотні системи підходять як великим, так і малим торговельним об'єктам через відносно невелику вартість та високу ефективність, а саме для магазинів одягу, аксесуарів, книжковим крамницям, продуктовим

Серед замовників охоронних систем магазинів від компанії «Техногард» такі відомі магазини та ТРЦ як LavinaMall, LC Waikiki, «Інтертоп», Comfy, «Київстар», Samsung, ECCO, Eldorado, Pandora тощо

ПЕРЕВАГИ РАДІОЧАСТОТНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ

АКТУАЛЬНІ ПРОТИКРАДІЖНІ АНТЕНИ SENSORMATIC

Essentials 2.0m Acrylic RF Pedestal

Антена виготовлена з міцного акрилу, забезпечує прозорий, елегантний вигляд та використовується для широких виходів. Ця антена може бути інтегрована із сенсорним управлінням (SMaaS).

Essentials 2.0m Open Frame RF Pedestal

Sensormatic 2.0m Open Frame RF зроблена з алюмінієвого каркаса і може бути розміщена на відстані до 2,0 м одна від одної. Вбудована аудіо- та візуальна сигналізація повідомляє персонал, якщо захищений товар проходить через зону виявлення.

Pedestal Guard

Системи розроблені для збереження естетики магазину та призначена для магазинів, де ймовірно, що на антену можуть пошкодити торгові візки. Системи Pedestal Guardдопомагають уникнути подряпин, забруднень та незначних вм'ятин, які можуть викликати кошики для покупок та візки.

АКТУАЛЬНІ ПРОТИКРАДІЖНІ АНТЕНИ CROSS POINT

PLEXUS RF40

Завдяки повністю прозорим антен PLEXUS RF40 ідеально поєднується з будь-якими інтер'єрами магазинів і виконує захисну функцію, не перевантажуючи вхідну групу.
Системи PLEXUS RF40 пропонують можливість віддаленого підключення, яке дозволить контролювати роботу устаткування і аналізувати ефективність роботи магазину.

FORTUS RF40

FORTUS RF40 пропонує вбудований підрахунок відвідувачів, jammer детектор і можливість розміщення реклами. Всі системи FORTUS RF можуть підключатися до хмарних сервісів, дозволяючи здійснювати моніторинг працездатності та аналіз показників магазину.

NEXUS RF30

NEXUS RF30 - це повнофункціональні протикрадіжні РЧ-антени найвищого рівня за доступною ціною. На додаток до основної функції - ефективній протидії розкраданням - модель також надає цілу серію додаткових можливостей для покращення роботи торговельного об'єкта: система підрахунку відвідувачів, вбудований «антіджаммер», можливості віддаленого підключення та формування автоматичних звітів про роботу.

MODUS RF30

MODUS RF30 - це компактна, енергоефективна і надійна система захисту товару, на базі радіочастотної технології (8,2 МГц), яка забезпечує найвищий рівень детекції, навіть в умовах високої зашумленности навколишнього радіочастотного спектру. Фірмова технологія Smart Sensitivity Control дозволяє істотно знизити кількість помилкових спрацьовувань, завдяки алгоритму адаптивного налаштування чутливості.

PRIMUS RF25

PRIMUS RF25 - це компактні і надійні протикражні РЧ-антени, що мають лаконічний дизайн та привабливу цену. Антени використовують фірмову електронну плату Cross Point XR-23G яка, в тому числі, дозволяє здійснювати автоматичну налаштування чутливості системи в залежності від зашумленности навколишнього радіочастотного спектру.

Замовити консультацію та підбір обладнання

Дякуємо! Ми отримали ваш запит.
Щось пішло не так! Форма не відправлена.