Охоронні системи

/

Комплексний захист об'єктів

Компанія «Техноград» пропонує широкий набір інноваційних рішень та послуг у галузі безпеки об'єктів: від приватних будинків і дач до складських приміщень, офісів та великих промислових об'єктів.

Комплексна безпека забезпечується інтеграцією рішень, починаючи від контролю доступу до запобіганню вторгненням, від відеоспостереження до кібербезпеки. Працюючи з провідними світовими виробниками Tyco, Hikvision, Honeywell, Ajax та іншими, фахівці компанії використовують новітні технології для інтеграції обладнання та послуг у комплексні цілісні рішення.

Наявність на підприємстві чи приватному об'єкті інтегрованої охоронної системи – це природна необхідність та гарантія цілісності та безпеки об'єкта. Асортимент обладнання, що пропонує компанія «Техногард», усуває складності, пов'язані з провідними пристроями виявлення вторгнень, і водночас підвищує безпеку за рахунок зручності та надійності.

«Техноград» максимально підвищує безпеку об'єктів, ефективність управління системами безпеки та забезпечення безперервності бізнесу.

Інтегровані охоронні системи, інстальовані спеціалістами «Техноград», дозволяють віддалено відстежувати та контролювати безпеку будівель, моніторити відеоспостереження та системи сигналізації, контролю доступу користувачів та багато іншого.

Переваги інтегрованих охоронних систем для промислових та приватних об'єктів :

Фахівці «Техногард», завдяки своєму багаторічному досвіду можуть не тільки підібрати і встановити рішення СКУД, яке ідеально підходить саме для вашого об'єкту, але також здатні здійснити інтеграцію системи контролю доступу з іншими елементами технічної безпеки, такими як охоронне відеоспостереження та засоби контролю периметра.

КЛЮЧОВІ ЕЛЕМЕНТИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАХИСТУ ПЕРИМЕТРУ

 • датчики та радари різних типів - магнітні, акустичні, ультразвукові, оптичні та інші
 • панелі управління: від найпростіших пультів до складних систем з багатоканальним відеоспостереженням, записом аудисогналів та складними алгоритмами спрацьовування системи
 • охоронні сигналізатори: внутрішні та зовнішні
 • відеокамери: внутрішні та зовнішні
 • електронні замки, у тому числі бездротові
 • програмне забезпечення системи
 • джерела безперебійного живлення
 • автоматизовані робочі місця операторів

Охоронні системи можуть містити пожежні системи, облік доступу та інші рішення.

Компанія «Техногард» виконує комплекс робіт із впровадження інтегрованих охоронних систем:

 • аудит об'єкта, проєктування систем з урахуванням будівельних норм та вимог індустрії, розробка технологічних схем
 • розробка та узгодження проєктної документації
 • монтаж, інсталяція та введення в експлуатацію обладнання, програмного забезпечення, налаштування віддаленого моніторингу
 • забезпечення гарантійного та післягарантійного обслуговування системи
Докладніше про проєктування систем безпеки

Замовити консультацію та підбір обладнання

Дякуємо! Ми отримали ваш запит.
Щось пішло не так! Форма не відправлена.